ÚSPĚCHY
SEMIFINÁLE CMA - ČESKÁ LÍPA
Formace kadetky AFRIKA - přesun z hobby do profi - v profi 5. místo + postup na MČR
Miniformace juniorky TANCOVAČKA - 1. místo + postup na MČR
Miniformace seniorky ENOLA HOLMES - 1. místo + postup na MČR
Sólo Verča - 4. místo + postup na MČR
Trio Denda, Anet, Nelča LADIES IN LONDON profi - 3. místo + postup na MČR
2024
6.4.2024 kvalifikace CMA Poděbrady
juniorky - 2. místo hobby miniformace baton Tancovačka postup do semifinále -Aneta, Adéla, Denisa, Ema, Nela, Rozárka
juniorky - 5. místo profi Trio baton Ladies in London postup do semifinále - Aneta,Denisa,Nela
juniorky - sólo baton profi Ema Cingelová postup do semifinále
seniorky - 2. místo hobby miniformace Enola baton postup do semifinále - Ema, Denisa, Dita, Katka, Nikola, Nela, Veronika,
seniorky - 2. místo sólo baton hobby Verča Jelínková postup do semifinále
29.3. MIA Festival Pardubice
baby kadetky - 3. místo formace baton
baby kadetky - 2. místo formace pom
kadetky - 1. místo formace baton + titul ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE s postupem na grandfinále
juniorky - 2. místo formace baton Tancovačka
juniorky - 1. místo formace baton Ladies in London
juniorky - 3. místo sólo baton profi Ema Cingelová
seniorky - 1. místo formace baton
seniorky - 1. místo sólo baton hobby Verča Jelínková
Chotěbořská hůlka 2023
Majorettes cup Nymburk 2023
LITTLEKADET
PÓDIO BATON - 1. místo
KADET
PÓDIO BATON - 2. místo
SÓLO BATON - 2. místo
JUNIOR
PÓDIO BATON - 3. místo
DUO BATON - 4. místo
sólo baton - 5. místo
MČR asociace CMA 12.5. 2023
hobby kategorie
LITTLEKADET
PÓDIO BATON - 10. místo
PÓDIO POM - 6. místo
KADET
PÓDIO BATON - 6. místo
PÓDIO POM - 2. místo
SÓLO BATON - 16. místo
JUNIOR
PÓDIO BATON - 3. místo
PÓDIO POM - 1. místo
DUO BATON - 14. místo
MIA Festival Dolní Břežany semifinále
littlekadetky baton hobby - 2. místo + postup na finále
littlekadetky pom hobby - 1. místo + postup na finále
kadetky baton hobby - 1. místo + postup na finále
kadetky pom hobby - 2. místo + postup na finále
juniorky baton hobby - 3. místo + postup na finále
juniorky pom hobby - 1. místo + postup na finále
kadet sólo hobby - 1. místo + postup na finále
junior duo hobby - 3. místo + postup na finále
senior sólo hobby - 2. místo + postup na finále
CMA semifinále Hlinsko
littlekadetky baton hobby - 7. místo + postup na finále
littlekadetky pom hobby - 3. místo + postup na finále
kadetky baton hobby - 3. místo + postup na finále
kadetky pom hobby - 2. místo + postup na finále
juniorky baton hobby - 4. místo + postup na finále
juniorky pom hobby - 1. místo + postup na finále
kadet sólo hobby - 8. místo + postup na finále
junior duo hobby - 6. místo + postup na finále
senior sólo hobby - 18. místo
POSTOLOPRTSKÝ STŘEVÍC 2023
Little kadetky baton 1.místo
kadetky baton 1.místo, pom-pom 1.místo
juniorky baton 1.místo, pom-pom 1.místo
sólo A. Rabová 1.místo
sólo V.Jelínková 2.místo
duo E.Cingelová a N. Sůrová 2.místo
Chotěbořská hůlka 2022
3 . místo
babykadet- miniformace - Eany Mean
Anna Knapíková, Aneta Linhartová, Korbelová Štěpánka, Pejřilová Ema, Hostinská Kristýna, Holeková Kateřina, Holeková Kristýnka
2. místo
littlekadet - velká formace - Dancing song
Plačková Adéla, Majarová Tereza, Výsovká Adéla, Knická Kateřina, Kouhoutová Rozálie, Šulcová Sofie, Bartoňová Vanesa,Marešová Madlenka
1. místo
kadet - miniformace Rock Girls
Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema
3. místo
kadet sestava pompon
Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema, Růžičková Nela, Aišmanová Táňa, Janebová Eliška
3 . místo
junior - miniformace - Not your toy!
Blažková Adéla, Jelínková Veronika, Kožená Nicol, Zelená Kateřina
Finále MIA Festivalu - PRAHA
29.5.2022
3. místo
babykadet- Velká formace - Anna Knapíková, Aneta Linhartová, Korbelová Štěpánka, Pejřilová Ema, Hostinská Kristýna, Holeková Kateřina, Nikolka Ondáčková- Eany Meany
2.místo
littlekadet - velká formace - Plačková Adéla, Majarová Tereza, Sukdoláková Nela, Knická Kateřina, Kouhoutová Rozálie, Šulcová Sofie, Bartoňová Vanesa,Marešová Madlenka - Dancing song
2. místo
kadet - miniformace - Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema - ROCK GIRLS
3.místo
kadet -velká formace pom - Rabová
Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema,
Růžičková Nela, Aišmanová Taťána, Káňová Rita, Janebová Eliška - Pomáda
4.místo
junior - miniformace - Blažková Adéla, Jelínková Veronika, Kožená Nicol, Zelená Kateřina - Not your toy!
Finále na MČR ČMTF - ČÁSLAv
22.5.2022
3. místo
babykadet- Velká formace - Anna Knapíková, Aneta Linhartová, Korbelová Štěpánka, Pejřilová Ema, Marešová Madlenka, Hostinská Kristýna, Holeková Kateřina - Eany Meany
2. místo
kadet - miniformace - Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema - ROCK GIRLS
4.místo
kadet -velká formace pom - Rabová
Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema,
Růžičková Nela, Aišmanová Taťána, Káňová Rita, Janebová Eliška - Pomáda
2.místo
junior - miniformace - Blažková Adéla, Jelínková Veronika, Kožená Nicol, Zelená Kateřina - Not your toy!
7.místo
littlekadet - velká formace - Plačková Adéla, Majarová Tereza, Sukdoláková Nela, Knická Kateřina, Kouhoutová Rozálie, Šulcová Sofie, Bartoňová Vanesa,Marešová Madlenka - Dancing song
3.místo
babykadet - duo - Anna Knapíková, Aneta Linhartová
5.místo
kadet - duo - Sůrová Nela, Cingelová Ema
1.místo
kadet - sólo - Rabová Aneta
4.místo
junior - sólo - Jelínková Veronika
MIA Festival - kvalifikace - Praha
- 24.4. 2022 -
kadet - sólo - Rabová Aneta - 2.místo /postup/
junior - sólo - Jelínková Veronika - 1.místo /postup/
Kvalifikace na MČR ČMTF - ČÁSLAV
- 23.4.2022 -
babykadet - Velká formace - Anna Knapíková, Aneta Linhartová, Korbelová Štěpánka, Pejřilová Ema, Ondráčková Nicol, Hostinská Kristýna, Holeková Kateřina - Eany Meany - 1. místo /postup/
kadet - miniformace - Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema - ROCK GIRLS - 1. místo /postup/
kadet -velká formace pom - Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema, Růžičková Nela, Aišmanová Taťána, Káňová Rita, Janebová Eliška - Pomáda - 3. místo /postup/
junior - miniformace - Blažková Adéla, Jelínková Veronika, Kožená Nicol, Zelená Kateřina - Not your toy! - 2. místo /postup/
littlekadet - velká formace - Plačková Adéla, Majarová Tereza, Sukdoláková Nela, Knická Kateřina, Kouhoutová Rozálie, Šulcová Sofie, Bartoňová Vanesa - Dancing song - 5. místo /postup/
babykadet - duo - Anna Knapíková, Aneta Linhartová - 2. místo /postup/
kadet - duo - Sůrová Nela, Cingelová Ema - 3.místo /postup/
kadet - sólo - Rabová Aneta - 1.místo /postup/
junior - sólo - Jelínková Veronika - 3.místo /postup/
MIA Festival - HK - kvalifikace
10.4. 2022
babykadet - Velká formace - Anna Knapíková, Aneta Linhartová, Korbelová Štěpánka, Pejřilová Ema, Ondráčková Nicol, Hostinská Kristýna - Eany Meany - 1. místo /postup/
kadet - miniformace - Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema - ROCK GIRLS - 1. místo /postup/
kadet - velká formace pom - Rabová Aneta, Rabová Natálie, Šebková Denisa, Sůrová Nela, Cingelová Ema, Růžičková Nela, Aišmanová Taťána, Káňová Rita, Janebová Eliška - Pomáda - 1. místo /postup/
junior - miniformace - Blažková Adéla, Jelínková Veronika, Kožená Nicol, Zelená Kateřina - Not your toy! - 4. místo /postup/
littlekadet - velká formace - Plačková Adéla, Majarová Tereza, Sukdoláková Nela, Knická Kateřina, Kouhoutová Rozálie, Šulcová Sofie, Bartoňová Vanesa - Dancing song - 4. místo /postup/
POHÁR MORAVSKÉ OSTRAVY
kadet - sólo - Rabová Aneta - 3. místo
POSTOLOPRTSKÝ STŘEVÍC -online
18.12. 2021
babymažoretky - duo - Anna Knapíková a Aneta Linhartová - Bala bala - 1. místo
kadet - trio - Ema Cingelová, Nela Sůrová, Denisa Šebková - ROCK - 2. místo
junior - miniformace - Adéla Blažková, Veronika Jelínková, Kteřina Zelená, Nicol Kožená - Not your toy! - 3. místo
VELKÉ ÚSPĚCHY SI ODVÁŽÍME Z MIA FESTIVALU PRAHA - Dolní Břežany
-22.8. 2021-
Z první reálné soutěže v Praze si odvážíme skvělé úspěchy!
Kadetky sólo - Aneta Rabová - JUCH - 2. místo
Kadetky duo - Nela Sůrová, Ema Cingelová - S tebou mě baví tamcovat - 1. místo
Juniorky sólo - Španělský tanec - Karolína Uhlířová - 5. místo,
Juniorky sólo - Veronika Jelínková - Midnight sun - 1. místo
Senior sólo - Dita Šebková - Salsa - 1. místo
Slavíme první velké úspěchy!
Jelikož díky korona viru byly zrušeny všechny reálné soutěže, některé organizace se rozhodly uspořádat soutěže online. My jsme na jednu z nich - MIA Festival - onlidance vyjeli a přivezli si krásná ocenění.
Semifinálová kola této soutěže probíhala každý měsíc a z nich se kvalifikovalo na červnové finále.
Odvážíme si dva tituly! MISTRINI A VICEMISTRYNI v online mezinárodní soutěži MIA!
účastnice;
littlekadet - sólo Aneta Rabová - 1. místo (Šíleně smutná princezna),
kadet - duo Ema C.+Nela S. - 3.místo (Stebou mě baví tancovat),
- sólo Denisa Š. - 6. místo (Jablcko),
junior - trio Veronika J., Kateřina Z., Adéla B. - 5. místo (Wake me up),
- sólo Veronika J. - 2. místo (Midnight sun),
- sólo Karolína U. - 9. místo (Španělský tanec)